TarnowskieGóry24.Info


Tarnowskie Góry 24.Info wiadomości z miasta Tarnowskie Góry w jednym miejscu Wyszukiwarka newsów:
Środa, 08 kwiecień imieniny: Bartłomieja, Jerzego
Reklama Tarnowskie Góry 24.Info

Baza firm dodaj dodaj

Ostatnio dodane:

MinisterstwoReklamy.pl

wejscie do bazy
Praca

Aplikant adwokacki

Kancelaria „PIONIER” Mazurek i B...

repertuar

Wyniki I Tarnogórskiego Biegu Jubileuszowego wróć na stronę główną

Poniżej wyniki I Tarnogórskiego Biegu Jubileuszowego, który odbył się w niedzielę 7 października w Parku Miejskim na dystansie 5 km.


I TARNOGÓRSKI BIEG JUBILEUSZOWY


Kategoria: 5KM

1 miejsce, numer 340, imię i nazwisko TOMASZ JUSZCZAK, kategoria M30, TARNOWSKIE GÓRY, wynik 00:16:31.05
2 miejsce, numer 364, imię i nazwisko KRZYSZTOF SKIBA, kategoria M16, KOSZĘCIN, team WKB META LUBLINIEC, wynik 00:16:33.76
3 miejsce, numer 352, imię i nazwisko RAFAŁ ZIELONKA, kategoria M30, CHRZANÓW, wynik 00:16:37.21
4 miejsce, numer 355, imię i nazwisko JAROSŁAW KOŁODZIEJCZYK, kategoria M30 CZĘSTOCHOWA, wynik - 00:17:02.71
5 miejsce, numer 391, imię i nazwisko PAWEŁ RODAK, kategoria M16, GLIWICE, team PĘDZIWIATR GLIWICE, wynik - 00:17:07.09
6 miejsce, numer 297, imię i nazwisko MARCIN BŁASZCZYKOWSKI, kategoria M30, TARNOWSKIE GÓRY, wynik - 00:17:55.86
7 miejsce, numer 370, imię i nazwisko DOMINIK IWANEK, kategoria M16, TARNOWSKIE GÓRY, wynik - 00:18:01.91
8 miejsce, numer 380, imię i nazwisko DARIUSZ SMACZYŃSKI, kategoria M30, DĄBROWA GÓRNICZA, wynik 00:18:10.02
9 miejsce, numer 353, imię i nazwisko TOMASZ HUĆ, kategoria M16, KOSZECIN, wynik - 00:18:11.39
10 miejsce, numer 338, imię i nazwisko GRZEGORZ WELM, kategoria M30, CZĘSTOCHOWA, team E.L.ITE.RUNNERS, wynik 00:18:13.60
11 miejsce, numer 234, imię i nazwisko MAREK LUBNAU, kategoria M30, SOSNOWIEC, wynik - 00:18:36.41
12 miejsce, numer 363, imię i nazwisko KRYSPIN LEWINSKI, kategoria M30, DABROWA GÓRNICZA, wynik 00:18:45.00
13 miejsce, numer 246, imię i nazwisko ANDRZEJ WYMYSŁO, kategoria M50, PIEKARY ŚLĄSKIE, team PRZEGLĄD PIEKARSKI, wynik - 00:18:48.14
14 miejsce, numer 359, imię i nazwisko DAMIAN KRUK, kategoria M16, CIESZYN, wynik - 00:19:16.05
15 miejsce, numer 376, imię i nazwisko JANUSZ SIEKIERKA, kategoria M30, SŁUPSKO, team ZRYW SŁUPSKO, wynik 00:19:18.55
16 miejsce, numer 209, imię i nazwisko ŁUKASZ BARON, kategoria M16, PIEKARY ŚLĄSKIE, wynik 00:19:21.37
17 miejsce, numer 219, imię i nazwisko MARCIN SIERADZ, kategoria M16, CZĘSTOCHOWA, team ZABIEGANI CZESTOCHOWA, wynik - 00:19:24.89
18 miejsce numer 237 imię i nazwisko GRZEGORZ DZIUBANSKI kategoria M30 PYSKOWICE, wynik 00:19:33.53
19 miejsce numer 252 imię i nazwisko ZBIGNIEW MACOCH kategoria M50 KRZEPICE NGBKŁOBUCK, wynik 00:19:39.90
20 miejsce numer 242 imię i nazwisko MAREK PODGRODZKI kategoria M30 LUBLINIEC, wynik - 00:19:46.65
21 miejsce numer 300 imię i nazwisko LESZEK STRAK kategoria M16 TARNOWSKIE GÓRY BIEGANIE.PL, wynik 00:19:57.05
22 miejsce numer 266 imię i nazwisko KRZYSZTOF GIZA kategoria M30 ZABRZE, wynik 00:19:59.28
23 miejsce numer 379 imię i nazwisko MAREK SZYDA kategoria M30 kategoria TARNOWSKIE GÓRY, wynik - 00:20:19.53
24 miejsce numer 273 imię i nazwisko TOMASZ TYRTANIA kategoria M30 BORUSZOWICE, wynik - 00:20:24.18
25 miejsce numer 215 imię i nazwisko ŁUKASZ GOTSZLICH kategoria M16 TARNOWSKIE GÓRY, wynik - 00:20:51.29
26 miejsce numer 372 imię i nazwisko GRZEGORZ GROCHOWSKI kategoria M30 PIEKARY SLASKIE POGORIA BIEGA, wynik 00:20:51.41
27 miejsce numer 341 imię i nazwisko ADAM JANOSZCZYK kategoria M16 TARNOWSKIE GÓRY CLUB BBL KATOWICE, wynik 00:21:01.62
28 miejsce numer 371 imię i nazwisko SŁAWOMIR BIELECKI kategoria M30 CZESTOCHOWA LESNE LUDKI, wynik 00:21:04.94
29 miejsce numer 263 imię i nazwisko DAMIAN HERMAN kategoria M30 STRUMIEN, wynik - 00:21:08.05
30 miejsce numer 289 imię i nazwisko KAROL MICHALSKI kategoria M16 NAKŁO SLASKIE, wynik 00:21:17.21
31 miejsce numer 357 imię i nazwisko PRZEMYSŁAW PODESZWA kategoria M30 WODZISŁAW ŚLĄSKI, wynik - 00:21:18.20
32 miejsce numer 212 imię i nazwisko ŁUKASZ STRASZAK kategoria M16 PIEKARY SLASKIE, wynik - 00:21:26.21
33 miejsce numer 222 imię i nazwisko MACIEJ RURANSKI kategoria M16 TARNOWSKIE GÓRY, wynik - 00:21:35.25
34 miejsce numer 290 imię i nazwisko FILIP IZWORSKI kategoria M16 NAKŁO SLASKIE, wynik - 00:21:40.38
35 miejsce numer 368 imię i nazwisko MACIEJ KOZDRA kategoria M16 TARNOWSKIE GÓRY, wynik 00:21:41.25
36 miejsce numer 255 imię i nazwisko MAREK KOSINSKI kategoria M30 TARNOSKIE GÓRY, wynik 00:21:43.05
37 miejsce numer 232 imię i nazwisko KAJETAN SUCHECKI kategoria M16 ZABRZE, wynik - 00:21:48.95
38 miejsce numer 249 imię i nazwisko TOMASZ SZYDA kategoria M30 TARNOWSKIE GÓRY, wynik - 00:21:50.94
39 miejsce numer 367 imię i nazwisko ZBIGNIEW ADAMOWSKI kategoria M30 MYSZKÓW, wynik 00:21:55.85
40 miejsce numer 366 imię i nazwisko KRZYSZTOF SZYDA kategoria M30 TARNOWSKIE GÓRY, wynik - 00:21:57.27
41 miejsce numer 226 imię i nazwisko ANDRZEJ LORENCKI kategoria M50 TARNOWSKIE GÓRY, wynik 00:21:57.37
42 miejsce numer 285 imię i nazwisko HENRYK KOWALSKI-NEUKIRCMH kategoria M50 KATOWICE TRUCHTACZ MYSŁOWICE, wynik 00:22:01.73
43 miejsce numer 876 imię i nazwisko ZBIGNIEW GAWIN kategoria M30 CZESTOCHOWA, wynik 00:22:04.20
44 miejsce numer 276 imię i nazwisko ARTUR SMOCZYNSKI kategoria M16 RADZIONKÓW, wynik - 00:22:06.79
45 miejsce numer 267 imię i nazwisko SYLWIA TYRTANIA kategoria K30 BORUSZOWICE, wynik - 00:22:13.46
46 miejsce numer 265 imię i nazwisko EWELINA GRZEGORCZYK kategoria K16 GLIWICE, wynik 00:22:28.88
47 miejsce numer 248 imię i nazwisko TADEUSZ KALUS kategoria M50 PIEKARY SLASKIE, wynik 00:22:33.76
48 miejsce numer 299 imię i nazwisko WALDEMAR WOJCIECHOWSKI kategoria M30 CZESTOCHOWA ZABIEGANI CZESTOCHOWA, wynik 00:22:38.41
49 miejsce numer 863 imię i nazwisko MARIUSZ NOWICZ kategoria M16 KSIE—Y LAS, wynik - 00:22:40.10
50 miejsce numer 211 imię i nazwisko KACPER SLEZIAK kategoria M16 TARNOWSKIE GÓRY, wynik - 00:22:40.14
51 miejsce numer 293 imię i nazwisko ŁUKASZ SOBALA kategoria M16 TARNOWSKIE GÓRY, wynik - 00:22:44.85
52 miejsce numer 291 imię i nazwisko ANTONI DADELA kategoria M50 KRZEPICE GKBKRZEPKI -FLORIAN KRZEPICE, wynik 00:22:45.87
53 miejsce numer 278 imię i nazwisko MARCIN BUCŁAW kategoria M16 TARNOWSKIE GÓRY, wynik - 00:22:51.35
54 miejsce numer 208 imię i nazwisko KAROL MICHALSKI kategoria M16 NAKŁO SLASKIE, wynik - 00:22:51.87
55 miejsce numer 381 imię i nazwisko MATEUSZ KALNY kategoria M16 TARNOWSKIE GÓRY, wynik 00:22:53.10
56 miejsce numer 244 imię i nazwisko MATEUSZ WRZYCIEL kategoria M16 KOSZWICE START KOSZWICE, wynik 00:22:53.48
57 miejsce numer 805 imię i nazwisko ADRIAN WOŁCZYK kategoria M16 BYTOM, wynik - 00:22:54.19
58 miejsce numer 216 imię i nazwisko ANDRZEJ GAWŁOWSKI kategoria M50 LUBLINIEC, wynik 00:23:00.06
59 miejsce numer 241 imię i nazwisko RAFAŁ JANKOWSKI kategoria M30 PIEKARY SLASKIE, wynik 00:23:15.73
60 miejsce numer 221 imię i nazwisko AGNIESZKA GROCHOWSKA kategoria K16 PIEKARY SLASKIE, wynik - 00:23:17.34
61 miejsce numer 282 imię i nazwisko ZBIGNIEW PASZEWSKI kategoria M30 CZESTOCHOWA, wynik - 00:23:28.24
62 miejsce numer 262 imię i nazwisko MIKOŁAJ SLEZIAK kategoria TARNOWSKIE GÓRY, wynik - 00:23:39.12
63 miejsce numer 286 imię i nazwisko ARKADIUSZ BROJA kategoria M16 LARYSZÓW, wynik - 00:23:39.37
64 miejsce numer 388 imię i nazwisko BEATA MAZGAJ kategoria K16 TARNOWSKIE GÓRY, wynik - 00:23:40.26
65 miejsce numer 205 imię i nazwisko KAMIL KUBAT kategoria M16 SWIERKLANIEC, wynik - 00:23:40.84
66 miejsce numer 336 imię i nazwisko IWONA MARKOWSKA kategoria K30 LUBLINIEC KB BENT LUBLINIEC, wynik 00:23:42.28
67 miejsce numer 390 imię i nazwisko ZBIGNIEW MARKOWSKI kategoria M30 LUBLINIEC KB BENT LUBLINIEC, wynik 00:23:43.08
68 miejsce numer 358 imię i nazwisko JANUSZ SRODA kategoria M50 TARNOWSKIE GÓRY AGRICOMM, wynik 00:23:55.19
69 miejsce numer 213 imię i nazwisko EWA SLEZIAK kategoria K30 TARNOWSKIE GÓRY, wynik - 00:23:57.52
70 miejsce numer 218 imię i nazwisko AGNIESZKA FURMANIUK kategoria K30 TARNOWSKIE GÓRY, wynik - 00:24:30.48
71 miejsce numer 339 imię i nazwisko PIOTR ADAMOWSKI kategoria M30 MYSZKÓW, wynik - 00:24:32.16
72 miejsce numer 373 imię i nazwisko KARINA WRZYCIEL kategoria K30 KOSZWICE START KOSZWICE, wynik 00:24:36.26
73 miejsce numer 374 imię i nazwisko ANNA MUSIALIK kategoria K16 TARNOWSKIE GORY, wynik - 00:24:40.18
74 miejsce numer 243 imię i nazwisko KEWIN LIPOK kategoria M16 SWIERKLANIEC, wynik - 00:24:58.70
75 miejsce numer 207 imię i nazwisko TOMASZ SZKARADEK kategoria M16 TARNOWSKIE GÓRY, wynik - 00:25:03.96
76 miejsce numer 220 imię i nazwisko DARIUSZ BRZECZEK kategoria M30 TARNOWSKIE GÓRY, wynik - 00:25:08.28
77 miejsce numer 227 imię i nazwisko LESZEK PALEJ kategoria M50 ZABRZE FACCIAMO JOGGING, wynik 00:25:14.27
78 miejsce numer 852 imię i nazwisko CZESŁAW CZAJA kategoria M50 NAKŁO SLASKIE, wynik - 00:25:20.73
79 miejsce numer 283 imię i nazwisko IZABELA TOMASZEWSKA kategoria K30 TARNOWSKIE GÓRY, wynik - 00:25:21.44
80 miejsce numer 247 imię i nazwisko CZESŁAW WYMYSŁO kategoria M50 PIEKARY SLASKIE KLUB RADIA PIEKARY, wynik 00:25:42.24
81 miejsce numer 343 imię i nazwisko TEODOR WRZYCIEL kategoria M30 KOSZWICE START KOSZWICE, wynik 00:26:15.08
82 miejsce numer 261 imię i nazwisko ROBERT GEBSKI kategoria M50 POREBA, wynik 00:26:17.63
83 miejsce numer 288 imię i nazwisko TOMASZ RUDNICKI kategoria M30 KALETY, wynik - 00:26:28.10
84 miejsce numer 239 imię i nazwisko KAZIMIERZ ŁOPATKA kategoria M50 PIEKARY SLASKIE, wynik 00:26:33.10
85 miejsce numer 224 imię i nazwisko MAREK GÓRA kategoria M30 TARNOWSKIE GÓRY, wynik - 00:27:00.61
86 miejsce numer 217 imię i nazwisko WIESŁAW KOZDRA kategoria M30 TARNOWSKIE GÓRY, wynik - 00:27:05.65
87 miejsce numer 270 imię i nazwisko BOGNA MAZGAJ kategoria K16 TARNOWSKIE GÓRY, wynik - 00:27:06.14
88 miejsce numer 233 imię i nazwisko MAREK PAWNUK kategoria M16 TARNOWSKIE GÓRY, wynik - 00:27:07.86
89 miejsce numer 223 imię i nazwisko WERONIKA ELJASINSKA kategoria KONOPISKA, wynik - 00:27:08.38
90 miejsce numer 365 imię i nazwisko GRA—YNA MAZGAJ kategoria K30 TARNOWSKIE GÓRY, wynik - 00:27:18.23
91 miejsce numer 378 imię i nazwisko KAROLINA SIEKIERKA kategoria K30 GLIWICE, wynik - 00:27:36.84
92 miejsce numer 210 imię i nazwisko JAROSŁAW SZKARADEK kategoria M30 TARNOWSKIE GÓRY, wynik - 00:27:59.04
93 miejsce numer 831 imię i nazwisko JOLANTA WOJCIECHOWSKA kategoria K50 CZESTOCHOWA ZABIEGANI CZESTOCHOWA, wynik 00:28:20.19
94 miejsce numer 231 imię i nazwisko PIOTR LIPINSKI kategoria M30 TARNOWSKIE GÓRY, wynik - 00:28:27.85
95 miejsce numer 271 imię i nazwisko RADOSŁAW DUDA kategoria M16 O—AROWIC, wynikE - 00:28:29.77
96 miejsce numer 354 imię i nazwisko SZYMON KUBIK kategoria M16 PIEKARY SLASKIE, wynik - 00:28:44.72
97 miejsce numer 277 imię i nazwisko ADRIAN BŁASZCZYK kategoria M30 CZESTOCHOWA, wynik - 00:28:49.65
98 miejsce numer 351 imię i nazwisko KRZYSZTOF OPARA kategoria M50 CZESTOCHOWA, wynik - 00:29:00.87
99 miejsce numer 235 imię i nazwisko TADEUSZ MICHNIEWICZ kategoria M50 KNUROW, wynik 00:29:29.13
100 miejsce numer 298 imię i nazwisko JANUSZ SUCHENSKI kategoria M50 OLESNICA, wynik - 00:29:40.30
101 miejsce numer 281 imię i nazwisko RAFAŁ KRZAK kategoria M30 TARNOWSKIE GÓRY, wynik - 00:29:52.22
102 miejsce numer 272 imię i nazwisko NATALIA KOT kategoria TARNOWSKIE GÓRY, wynik - 00:30:19.19
103 miejsce numer 245 imię i nazwisko MAGDALENA MYDŁOWSKA kategoria K16 TARNOWSKIE GÓRY, wynik - 00:30:31.60
104 miejsce numer 360 imię i nazwisko DANUTA FRASEK kategoria K16 SZAŁSZA P.H.U. ARES, wynik 00:31:38.47
105 miejsce numer 296 imię i nazwisko DOROTA LIPINSKA kategoria K30 TARNOWSKIE GÓRY, wynik - 00:32:32.15
106 miejsce numer 294 imię i nazwisko EDWARD KUREK kategoria M50 KATOWICE MOCNIK CZELADZ, wynik 00:32:39.22
107 miejsce numer 250 imię i nazwisko SONIA SRODA kategoria K16 TARNOWSKIE GÓRY AGRICOMM, wynik 00:45:08.94

Źródło: ultimasport.pl

facebook sledzik gg

2012-10-09 03:14:26 | B.G.

Komentarzy: 0 dodaj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Bądz pierwszy, wyraź swoją opinię!

Pozostałe wiadomości zobacz archiwum

2018-04-04 Czas wyłonić największe piłkarskie talenty w województwie śląskim komentarze: 0
2017-09-20 Udział w tym Turnieju to pierwszy krok do świata wielkiej piłki komentarze: 0
2015-08-03 Nordic Walking w Tarnowskich Górach komentarze: 0
2014-11-20 Po Zetce czas na Pasy! komentarze: 0
2013-08-16 Druga porażka TS Gwarek komentarze: 0
2013-04-26 TS Gwarek - Grunwald Ruda Śląska komentarze: 0
2013-01-31 Studniówkowe Party 2013 - część 2: CEE-H komentarze: 0
2013-01-03 HALOWY TURNIEJ O PUCHAR BRZDĄCA komentarze: 0
2012-12-10 Powalczy MKS Skarbek Tarnowskie Góry komentarze: 0
2012-11-10 Gwarek wysoko wygrywa z Przyszłością! komentarze: 0
2012-11-04 Punkt Gwarka zdobyty w Żarkach komentarze: 0
2012-10-30 Gwarek - Wyzwolenie bez bramek komentarze: 0
2012-10-24 KKS Tarnowskie Góry vs MKS Dąbrowa Górnicza komentarze: 0
2012-10-20 Gwarek nareszcie wygrywa! komentarze: 0
2012-10-15 Kolejna porażka Gwarka komentarze: 0
2012-10-06 Przebudzenie Gwarka komentarze: 0
2012-10-04 Utrudnienia w Parku Wodnym komentarze: 0
2012-10-02 Biegam bo lubię, czyli I Tarnogórski Bieg Jubileuszowy komentarze: 0
2012-09-24 TS Gwarek znowu remisuje komentarze: 0
2012-09-14 IV Liga - zapowiedź komentarze: 0
2012-09-10 TS Gwarek traci kolejne punkty komentarze: 0
2012-09-07 Zapowiedź 6 kolejki komentarze: 1
2012-09-05 Remis TS Gwarek komentarze: 0
2012-08-27 Gwarek Tarnowskie Góry na 3 miejscu komentarze: 0
nieruchomości domy mieszkania działki
TCK Tarnowskie Góry
Zamek Tarnowice Stare

Prezentujemy

W.B. Projekt Komputery PC, notebooki, podzespoły i akcesoria komputerowe. Oprogramowanie finansowe i magazynowe dla firm. Programy COMARCH CDN, OPTIMA.

więcej

Sonda

Które miejsce zajmie TS Gwarek Tarnowskie Góry na koniec sezonu?

Miejsce 1 - awans
Miejsce 2 lub 3 - czołówka tabeli
Miejsca 4-8 - środek tabeli
Miejsca 9-15 - słabo
Miejsce 16 - spadek

Wyniki | Dodaj komentarz

Galeria, Filmiki Czyli ciekawostki z regionu

Losowe galeria

ZSTU Tarnowskie Góry "Długa Przerwa"

Losowe galeria

Gwarki 2012 - Pochód - cz. 2/3

Losowe galeria

Jarmark Bożonarodzeniowy na Rynku

Losowe galeria

Pochód Gwarkowski 2013

Losowe galeria

Zakochani przybysze, czyli mix małżeństw made in TG

Losowe galeria

Tarnowskie Góry na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO

Losowe galeria

Koncert jubileuszowy - 5 lat Tarnogórskiej Orkiestry Dętej; 16 listopada 2012

Copyright (c) 2012-2017 Grupa Tarnowskie Góry 24.Info. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Portal Tarnowskie Góry 24 - najnowsze wiadomości z Tarnowskich Gór
praca, ogłoszenia, zdjęcia, forum, imprezy, kino, reklama, wywiady, firmy, dyżury aptek, sport, koncerty